FOTOS 2036

18/1/09

ALCALDES DE SANT CELONI - Baix Montseny Catalunya


Antoni Pujol i Forn

23-5-1983 - 30-11-1989

Martí Domenech i Alom

1-7-1989 - 30-12-1903

Teresa Rosell i Tabernet

19-4-1979 - 23-5-1983
Salvador Vallada i Vigue

25-9-1905 - 13-1-1906
Salvador Berenguer i Campdepadros

25-2-1915 - 1-1-1918
Martí Domenech i Cama

15-4-1931 - 21-4-1931
Josep Vilá Torres

26-3-1927 - 26-2-1930
Josep Maria Riera i Alfaras

1-2-1934 - 25-8-1936

9-2-1939 - 7-12-1949

Josep Maria Coll i Majo

22-6-1959 - 14-3-1966
Josep Coll i Verdura

1-1-1914 - 25-2-1915

1-1-1918 - 25-6-1919

Josep Coll i Casamiquela

21-4-1931 - 23-5-1931

24-6-1931 - 8-6-1933

Joaquim Oller i Draper

16-12-1930 - 15-4-1931
Joan Sivina i Masvidal

14-3-1966 - 11-12-1972
Joan Planas i Boix

7-12-1949 - 22-6-1959
Joan Forn i Riera

13-1-1906 - 1-1-1914
Joan Evangelista Barri i Caballe

25-6-1919 - 1-4-1920
Joan Castaño i Augue

18-12-1989 - 16-6-2007 -2011
Jaume Reverte i Barlet

2-10-1923 - 27-3-1924
Jacint Botey i Domenech

23-5-1931 - 24-6-1931
Francesc Deulofeu i Fontanillas

16-6-2007 - 2007 -2011 2017 actual alcalde
Ferran Catarineu i Prat

11-12-1972 - 19-4-1979
Esteve Brunell i Aymar

12-8-1924 - 26-3-1927
Eduard Domenech i Morla

1-4-1920 - 2-10-1923

26-2-1930 - 16-12-1930


ALTRES ALCALDES:

ALGUERSUARI I MONCLÚS, JOSEP Alcalde de SANT CELONI: 01-01-1904 - 25-09-1905

ANFRONS I TARRIDAS, JOAN Alcalde de SANT CELONI: 27-03-1924 - 12-08-1924

MISSÉ I CERVERA, FRANCESC Alcalde de SANT CELONI: 08-06-1933 - 01-02-1934 , 25-08-1936 - 31-01-1939Fotos i mes informació www.museugranollers.org

No hay comentarios: